Si bloger, podnikateľ, autor alebo markeťák a potrebuješ, aby sa o tvojej značke dozvedelo viacej ľudí? Čítaj ďalej.

Čo ponúkam?

Autenticitu – Neurobím nič, o čom nie som naplno presvedčený. Keď niečo napíšem, som schopný si to kedykoľvek obhájiť. Prečo? Pretože vždy napíšem len to, čo si skutočne myslím. Viem tak tebe a tvojej značke poskytnúť hodnotný feedback.

Kvalitu a spoľahlivosť – Nie som make-upová pipka, ani 15-ročná knihomoľka. Za kvalitu obsahu zodpovedám vlastnou hrdosťou. Vždy si dávam pozor, aby som sa za nič nemusel hanbiť. Vytváram kvalitný obsah, ktorý má hlavu a pätu. Dbám na to, aby som produkoval články, ktoré by bavili čítať mňa samotného.

Inakosť – Na Internete je však nespočetné množstvo blogov, ktoré sú autentické aj kvalitné. Ja ti pomôžem tvoju značku odprezentovať inak. Možno že si sem-tam budeš vravieť “ou” a “whoof”, ale presne o to ide. Nikdy som nemal problém pútať pozornosť. Naopak.

Formou:

  • Článok na blogu (PR článok, recenzia, rozhovor)
  • Publikovanie brandových príspevkov na sociálnych sieťach (ambasádorstvo)
  • Product placement (blog, sociálne siete)
  • Link building
  • Bannerová reklama (blog)
  • Affiliate partnerstvo

V prípade záujmu sa na mňa neváhaj obrátiť prostredníctvom kontaktného formuláru, prípadne mailom na adresu: artigio.lp@gmail.com

Komunikácii som otvorený. Ak máš predstavu o inej forme spolupráce alebo rád vyjednávaš, budem sa s tebou rád baviť a verím, že všetko dohodneme do detailov k spokojnosti na oboch stranách.

Jakub Kudrna

Študent žurnalistiky a filmu na UP v Olomouci.

Krásny, vtipný, inteligentný a hlavne obdarený zdravým úsudkom.

Odoberaj ma

... buď o všetkom informovaný ako prvý.

Jakub Kudrna

Študent žurnalistiky a filmu na UP v Olomouci.

Krásny, vtipný, inteligentný a hlavne obdarený zdravým úsudkom.